bpg
05 بهمن 1401 - 18:51

اردوهای «راهیان پیشرفت و عدالت» آغاز شد

اردبیل - رئیس بسیج کارگران استان اردبیل گفت: طرح اردوهای «راهیان پیشرفت و عدالت» ویژه دانشجویان رشته‌های صنعتی و اقتصادی در اردبیل آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی نظرزاده عصر چهارشنبه در جریان برگزاری اردوی راهیان پیشرفت و عدالت در اردبیل اظهار کرد: در قالب این اردو دانشجویان دانشگاه‌های استان اردبیل با حضور در واحدهای تولیدی و صنعتی اردبیل تلاش می‌کنند تا بیشتر با بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی و روند کار آنها آشنا شوند.

وی با بیان اهداف این اردو خاطرنشان کرد: هدف اصلی ارتباط‌گیری بیشتر نخبگان علمی و دانشگاهی با بخش صنعت و تولید است تا با نیازسنجی که انجام می‌شود جذب نیروی انسانی ماهر و کارآمد را نیز شاهد باشیم.

رئیس بسیج کارگران استان اردبیل گفت: در گام نخست دانشجویان دانشگاه‌های استان اردبیل با حضور و بازدید از نیروگاه سیکل ترکیبی، کارخانه شیرآلات گرمی و شرکت‌های تولیدی محصولات کشاورزی و دامی از مراحل تولید این مجموعه‌ها مطلع شده و در جریان امور قرار می‌گیرند.

نظرزاده ادامه داد: در دوران دانشجویی تلاش بر این است تا دانشجویان و نسل آینده ساز کشور بیشتر با فضای کار، مهارت و فنون جدید آشنا شده و سعی کنند تا در این سنگر با تلاش مضاعف کشور را به خودکفایی برسانند.

وی افزود: مجاهدتی که امروز در سنگر تولید و با تلاش کارگران شاهدیم بسترساز تحولی جدی شده و کشور را به نقطه متعالی سوق می‌دهد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 998033